Schonen
Schonen
Кучику микроклизма

Kuchikoo® Закреп, послаблююча мікроклізма

швидкодіюча мікроклізма, яка пом'якшує калові маси і м'яко допомагає при запорах, як правило, протягом 5-20 хвилин

Кучику от 2-ух лет

від 2-х років

без парабенов

натуральні компоненти

гиппоаллергенный

швидкий та м’який ефект

Мікроклізма Kuchikoo Запор містить гліцерин та натуральні інгредієнти

Цветы Ромашки в составе

Квіти Ромашки

сприяє полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника при закрепі

Экстракт мальвы лесной

Екстракт мальви лісової

чинять пом’якшувальну, обволікальну та розслаблювальну дію

Глицерин
Гліцерин (Glycerol)

після ректального застосування спричиняє послаблювальний ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходженню до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику

Мікроклізма Kuchikoo Запор повністю готова до застосування.

Маленький м’який флакончик з нетравматічность кінчиком-аплікатором містить всього 3 грами гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся необхідна доза вводиться одним стисненням флакончика.

Мікроклізма діє м’яко і швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин

Микроклизма от запора Кучику

Інструкція із застосування послаблюючої мікроклізми Кучику

1 мiкроклiзма 3 g (г) мiстить: глiцерин 2,25 g (г), екстракт ромашки 0,1 g (г), екстракт мальви 0,1 g (г), крохмаль картопляний, вода очищена.
1 мiкроклiзма 9 g (г) мiстить: глiцерин 6,75 g (г), екстракт ромашки 0,3 g (г), екстракт мальви 0,3 g (г), крохмаль картопляний, вода очищена.
Активним компонентом медичного виробу є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблювальний ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходженню до них рідини, стимулюючи скорочення кишечника.
Рослинні екстракти ромашки та мальви, що входять до складу мікроклізми, сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника при закрепі. Чинять пом’якшувальну, обволікальну та розслаблювальну дію.

медичний виріб призначений для короткочасного використання при періодичних закрепах.

діти віком від 2 до 6 років: по 1 мікроклізмі (3 g (г)) 1-2 рази на день.
Діти віком від 6 до 11 років: по 1-2 мікроклізми (3 g (г)) 1-2 рази на день.
Дорослі та підлітки (від 12 до 18 років): по 1 мікроклізмі (9 g (г)) 1-2 рази на день.

гострий біль у животі або біль у животі невідомого походження. Підвищена чутливість до активного компонента або до будь-яких допоміжних речовин.
Продукт протипоказаний, якщо є кишкова непрохідність.

може виникати подразнення слизової оболонки прямої кишки у разі запалення слизової оболонки в анамезі або у пацієнтів з підвищеною чутливістю.

Кучику® закреп, послаблююча мікроклізма призначена для короткочасного використання при періодичних закрепах.
Не використовувати медичний виріб у разі пошкодження упаковки та після закінчення строку придатності.
У пацієнтів з цукровим діабетом використовувати під контролем рівня глюкози. Застосовувати з обережністю у пацієнтів з гіперволемією, серцевою недостатністю та при захворюваннях нирок.
У разі вагітності або лактації перед використанням проконсультуйтесь з лікарем. Не використовувати в першому триместрі вагітності.
Клізма призначена для одноразового використання.

5 років.
Строк придатності стосується продукту, що зберігається за належних умов.

6 одноразових мікроклізм по 3 g (г) або по 9 g (г) у картонній коробці разом з інструкцією із застосування.
Умови зберігання: зберігати у сухому, прохолодному та недоступному для сонячних променів і дітей місці при температурі від 4 °С до 25 °С.

Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. Субпідрядний виробник: INDUSTRIA FARMACEUTICA NOVA ARGENTIA S.p.A. on site Via Torino, 448, 10032 Brandizzo TO, Italy/ІНДУСТРІА ФАРМАЦЕВТИКА НОВА АРГЕНТІА С.п.А. на ділянці Віа Торіно, 448, 10032 Брандіззо ТО, Італія. www.kuchikoo.eu.
Уповноважений представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, 08132, Україна. Тел./факс +38 (044) 585 00 41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Закреп – це проблема, що часто зустрічається у дітей, її потрібно якнайшвидше позбутися. Клізма завжди вважалася перевіреним та надійним засобом, складнощі могли становити лише дозування та введення досить великого обсягу рідини. Але з появою мікроклізм ситуація значно спростилася.

Мікроклізма Кучику Закреп повністю готова до застосування. Маленький м’який флакончик з нетравматичним кінчиком-аплікатором містить лише 3 г гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся доза вводиться за одне стискання флакончика. Мікроклізма діє м’яко та швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Закреп – часта проблема і у дітей, і у дорослих. У малюків закреп особливо небезпечний, тому що може порушувати природний рефлекс дефекації, який ще не встиг закріпитися. У таких випадках лікування закрепу перетворюється на тривалу та важку працю.

Простий, готовий до застосування засіб для боротьби з періодичними закрепами – мікроклізма Кучику Закреп.

Послаблювальна мікроклізма Кучику Закреп швидко і м’яко допомагає при закрепах (у дітей від 2-х років та дорослих), зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.