Schonen
Schonen
Кучику микроклизма

Kuchikoo® Закреп, послаблююча мікроклізма

швидкодіюча мікроклізма, яка пом'якшує калові маси і м'яко допомагає при запорах, як правило, протягом 5-20 хвилин

Кучику от 2-ух лет

від 2-х років

без парабенов

натуральні компоненти

гиппоаллергенный

швидкий та м’який ефект

Мікроклізма Kuchikoo Запор містить гліцерин та натуральні інгредієнти

Цветы Ромашки в составе

Квіти Ромашки

сприяє полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника при закрепі

Экстракт мальвы лесной

Екстракт мальви лісової

чинять пом’якшувальну, обволікальну та розслаблювальну дію

Глицерин
Гліцерин (Glycerol)

після ректального застосування спричиняє послаблювальний ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходженню до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику

Мікроклізма Kuchikoo Запор повністю готова до застосування.

Маленький м’який флакончик з нетравматічность кінчиком-аплікатором містить всього 3 грами гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся необхідна доза вводиться одним стисненням флакончика.

Мікроклізма діє м’яко і швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин

Микроклизма от запора Кучику

Інструкція із застосування послаблюючої мікроклізми Кучику

1 мiкроклiзма 3 g (г) мiстить: глiцерин 2,25 g (г), екстракт ромашки 0,1 g (г), екстракт мальви 0,1 g (г), крохмаль картопляний, вода очищена.
1 мiкроклiзма 9 g (г) мiстить: глiцерин 6,75 g (г), екстракт ромашки 0,3 g (г), екстракт мальви 0,3 g (г), крохмаль картопляний, вода очищена.
Активним компонентом медичного виробу є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблювальний ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходженню до них рідини, стимулюючи скорочення кишечника.
Рослинні екстракти ромашки та мальви, що входять до складу мікроклізми, сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника при закрепі. Чинять пом’якшувальну, обволікальну та розслаблювальну дію.

медичний виріб призначений для короткочасного використання при періодичних закрепах.

діти віком від 2 до 6 років: по 1 мікроклізмі (3 g (г)) 1-2 рази на день.
Діти віком від 6 до 11 років: по 1-2 мікроклізми (3 g (г)) 1-2 рази на день.
Дорослі та підлітки (від 12 до 18 років): по 1 мікроклізмі (9 g (г)) 1-2 рази на день.

гострий біль у животі або біль у животі невідомого походження. Підвищена чутливість до активного компонента або до будь-яких допоміжних речовин.
Продукт протипоказаний, якщо є кишкова непрохідність.

може виникати подразнення слизової оболонки прямої кишки у разі запалення слизової оболонки в анамезі або у пацієнтів з підвищеною чутливістю.

Кучику® закреп, послаблююча мікроклізма призначена для короткочасного використання при періодичних закрепах.
Не використовувати медичний виріб у разі пошкодження упаковки та після закінчення строку придатності.
У пацієнтів з цукровим діабетом використовувати під контролем рівня глюкози. Застосовувати з обережністю у пацієнтів з гіперволемією, серцевою недостатністю та при захворюваннях нирок.
У разі вагітності або лактації перед використанням проконсультуйтесь з лікарем. Не використовувати в першому триместрі вагітності.
Клізма призначена для одноразового використання.

5 років.
Строк придатності стосується продукту, що зберігається за належних умов.

6 одноразових мікроклізм по 3 g (г) або по 9 g (г) у картонній коробці разом з інструкцією із застосування.
Умови зберігання: зберігати у сухому, прохолодному та недоступному для сонячних променів і дітей місці при температурі від 4 °С до 25 °С.

Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. Субпідрядний виробник: INDUSTRIA FARMACEUTICA NOVA ARGENTIA S.p.A. on site Via Torino, 448, 10032 Brandizzo TO, Italy/ІНДУСТРІА ФАРМАЦЕВТИКА НОВА АРГЕНТІА С.п.А. на ділянці Віа Торіно, 448, 10032 Брандіззо ТО, Італія. www.kuchikoo.eu.
Уповноважений представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, 08132, Україна. Тел./факс +38 (044) 585 00 41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Закреп – це проблема, що часто зустрічається у дітей, її потрібно якнайшвидше позбутися. Клізма завжди вважалася перевіреним та надійним засобом, складнощі могли становити лише дозування та введення досить великого обсягу рідини. Але з появою мікроклізм ситуація значно спростилася.

Мікроклізма Кучику Закреп повністю готова до застосування. Маленький м’який флакончик з нетравматичним кінчиком-аплікатором містить лише 3 г гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся доза вводиться за одне стискання флакончика. Мікроклізма діє м’яко та швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Закреп – часта проблема і у дітей, і у дорослих. У малюків закреп особливо небезпечний, тому що може порушувати природний рефлекс дефекації, який ще не встиг закріпитися. У таких випадках лікування закрепу перетворюється на тривалу та важку працю.

Простий, готовий до застосування засіб для боротьби з періодичними закрепами – мікроклізма Кучику Закреп.

Послаблювальна мікроклізма Кучику Закреп швидко і м’яко допомагає при закрепах (у дітей від 2-х років та дорослих), зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Шкода
mail