Schonen
Schonen
Кучику охлаждающий пластырь

Kuchikoo® Охолоджуючий пластир 4 шт.

дієвий засіб, який забезпечує швидкий охолоджувальний ефект у дітей та дорослих

Кучику для детей от 6-ти месяцев

від 6-ти місяців

Кучику действует до 8 часов

діє до 8 годин

гиппоаллергенный

ніжний до шкіри

Швидко охолоджує, охолоджувальний ефект зберігається до 8 годин

Ментол 5%

Ментол 5% (Wild Mint Oil)

При контакті зі шкірою викликає миттєве відчуття прохолоди, має підбадьорливу та тонізуючу дію

Охолоджуючий пластир Кучику – для швидкого полегшення при температурі, перегріві або головному болю.

Приємний охолоджувальний компрес без необхідності робити розчин, замінювати при нагріванні кожні 10 хвилин, дотримуватись, щоб не впав і не намочив усе навколо. Це – реальність з охолоджуючими пластирями Кучику.

Пластирі Кучик дуже прості у використанні. Не мають системної лікарської дії. Дія починається миттєво та триває до 8 годин.

Ніжні для шкіри дитини, легко відклеюються, не залишають слідів.

Средство от насморка

Інструкція із застосування охолоджуючого пластиру Кучику

ментол 5%, вода, гліцерин, поліакрилова смола, неткана основа.
Гідрогелевий пластир складається з нетканої основи та макромолекулярної водно-гелевої субстанції з розчиненою у ній 5% есенцією ментолу з парфумованою добавкою

швидко охолоджує, охолоджувальний ефект зберігається до 8 годин.
Легко кріпиться, безпечно поєднувати з іншими препаратами, ніжний до шкіри.

КУЧИКУ® Охолоджуючий пластир
призначають для полегшення стану:
– при лихоманці і головному болю,
– при застуді та грипі,
– при зубному болю,
– при укусах комах,
– при перегріванні на сонці,
– для зняття втоми,
– для симптоматичного полегшення болю при розтягненнях зв’язок, вивихах, болю у м’язах.
Охолоджувальний ефект зберігається до 8 годин.

відріжте або відірвіть верхній край саше уздовж лінії розриву та дістаньте гелевий пластир,
· зніміть прозору захисну плівку з пластиру,
· щільно зафіксуйте пластир липким гелевим охолоджувальним боком на шкіру лоба або іншу ділянку за призначенням,
· застосовуйте на сухій чистій поверхні шкіри лише один раз,
· можна застосовувати до 3-х пластирів на день.

медичний виріб дозволено застосовувати для дітей від 6 місяців і дорослих

тільки для зовнішнього застосування.
Дітям використовувати пластир тільки під наглядом дорослих.
При виникненні печіння, подразнення або алергічної реакції слід негайно припинити використання пластиру і проконсультуватися з лікарем.
Якщо при застосуванні пластиру підвищена температура (лихоманка) не зменшується або симптоми залишаються незмінними чи загострюються, необхідно звернутися до лікаря.
Пластир не можна застосовувати на чутливих ділянках тіла або в зоні очей, слизових.
При потраплянні на слизові оболонки слід промити їх водою або звернутися до лікаря.
При температурі вище 39 °С необхідна консультація лікаря.
Перед застосування пластиру у дітей до 6-ти місяців, вагітних або жінок, що годують груддю, необхідно проконсультуватися з лікарем або протестувати пластир протягом 15 хвилин на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися у відсутності алергії на складові. Не застосовувати пластир на ділянках із захворюваннями шкіри або відкритими ранами, на вологій шкірі, в місцях збільшеного потовиділення або разом з лосьйонами, кремами, мазями та іншими засобами. Не рекомендується використовувати пластир більше 8-ми годин.
Не застосовувати пластир у разі пошкодження упаковки. Не застосовувати пластир під час прийому душу. Не використовувати повторно.

Строк придатності: 3 роки.
Вміст паковання: 2 пластирі розміром 5 cm (см) х 12 cm (см) у саше; по 2 саше у картонній коробці.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці у сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.
Delta Medical Promotions AG
Виробник: Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія на виробничій ділянці: Planet (Suzhou) Medical Products Co., Ltd., No. 33, Qinglian Road, Xuguan Industrial Park, Suzhou Hi-Tec Development Zone, Suzhou, 215151, P.R.China/Планет (Сужоу) Медікел Продактс Кo., Лтд., № 33, Кінгліан Роуд, Ксугуан Індастріал Парк, Сужоу Хай-Тек Девелопмент Зон, Сужоу, 215151, КНР.

Уповноважений представник в Україні: Представництво “Дельта Медікел Промоушнз АГ”, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43. Тел/факс +38 (044) 585 00 41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Висока температура – це захисна реакція організму, тому не рекомендується збивати підвищену температуру 38-38,5 °С. Але не завжди навіть невелике підвищення температури переноситься легко. Можливі головний біль, відчуття тяжкості і жару, загальний дискомфорт. Холод вважається традиційним і відносно безпечним засобом, здатним принести швидке полегшення. Це так само важливо і у разі перегріву у спеку.
Завдяки ментолу Охолоджуючий пластир Kuchikoo® сприяє забезпеченню охолоджувального ефекту, який починається відразу ж, як ви прикріпили пластир, і триває до 8 годин.

Усім відомі давні перевірені способи робити охолоджувальні компреси для полегшення стану при перегріві на сонці, головному болю або після укусів комарів, коли зона укусу дуже свербить. Для цього необхідно підготувати розчин, замінювати його при нагріванні кожні 10 хвилин, притримувати компрес, щоб не впав та не намочив усе навколо. Але з охолоджувальними пластирами Kuchikoo® все стає набагато зручніше та простіше!

Пластирі Kuchikoo® дуже прості у використанні. Не мають системної лікарської дії на весь організм. Їхня дія – місцева, починається вона миттєво і триває до 8 годин. Необхідно тільки відкрити та наклеїти пластир. Охолоджувальний пластир дуже ніжний до шкіри дитини, легко відклеюється, не залишає слідів.

При контакті зі шкірою дає миттєве відчуття прохолоди, має підбадьорливу та тонізуючу дію.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.