Schonen
Schonen
Лактаза капли

Kuchikoo® Краплі (з лактазою)

Kuchikoo® коліки краплі рекомендується як дієтична добавка до раціонів харчування при коліках, обумовлених лактазною недостатністю

Кучику с рождения

від народження

Кучику действует до 8 часов

діє до 8 годин

Кучику способствует развитию памяти и внимания

сприяє розвитку пам’яті та уваги

Kuchikoo Кольки, краплі при кольках

Несприйнятливість до молока або лактазная недостатність – це стан організму, при якому лактаза виробляється в недостатній кількості для розщеплення лактози в складі молока. Kuchikoo® Кольки краплі є додатковим джерелом ферменту лактази, необхідного для переварювання молока.

Полегшує розщеплення і переварювання лактози, що міститься в молоці, за рахунок дії ферменту лактази. Сприяє зменшенню болю в животі і усунення колік у немовлят.

Микроклизма от запора Кучику

Інструкція із застосування лактази в краплях для дітей Кучику

1 мл розчину містить: активний інгредієнт: лактаза – 4500 FCC ALU; допоміжна речовина: гліцерин (загущувач).
Без ГМО.

рекомендована як дієтична добавка до раціону харчування при кольках, зумовлених лактазною недостатністю. Непереносимість молока, або лактазна недостатність – це стан організму, при якому лактаза виробляється в недостатній кількості для розщеплення лактози у складі молока. КУЧИКУ® Краплі (з лактазою) є джерелом ферменту лактази, необхідної для перетравлення молока.
Полегшує розщеплення та перетравлення лактози, що міститься у складі молока, за рахунок дії ферменту лактази.
Для перорального застосування разом з молоком матері або з дитячою харчовою сумішшю.

рекомендовано вживати дітям грудного віку  (від народження до одного року) та раннього віку (від одного до трьох років):
• при грудному вигодовуванні (із розрахунку на одне годування): накапайте у ложку 4-5 крапель, додайте у ложку кілька крапель грудного молока та дайте отриману суміш дитині під час або безпосередньо до/після годування груддю;
• при годуванні адаптованими сумішами (дитяче харчування із розрахунку  на одне годування): додайте 4-5 крапель у тепле (температура від 30 до 40 °C) готове до вживання харчування, що містить лактозу або молоко, та ретельно перемішайте.
Флакона КУЧИКУ® Краплі (з лактазою) вистачає приблизно на 75 годувань.
Використовувати при годуванні впродовж перших 3-4 місяців життя.
Якщо кольки не минають, проконсультуйтесь з лікарем.

не слід капати КУЧИКУ® Краплі (з лактазою) безпосередньо в ротову порожнину дитини. Не слід додавати краплі у гаряче або дуже холодне молоко або молочну суміш, не слід розігрівати суміш разом з краплями.  Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

не  перевищувати рекомендовану добову дозу.
Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не слід використовувати КУЧИКУ® Краплі (з лактазою) при вигодовуванні дитини безлактозною сумішшю. Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

підвищена чутливість до окремих компонентів

краплі для перорального застосування в полімерному флаконі-крапельниці з контролем першого відкриття, в картонній упаковці.
Об’єм: 15 ml (мл) ± 4 ml (мл).

24 місяці від дати виробництва.

зберігати в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці, подалі від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.
Після відкриття флакон зберігати в холодильнику при температурі 4±2 °C  та використати протягом 20 днів.

Едванст Вайтел Ензаймз Пвт. Лтд., Юніт № 424, 4с Флор, Лодха С’юпремус ІІ, Роуд № 22, Уейгл Істейт, Тейн (Дабл ю)-400604, Махараштра Індія, тел. +91-22-49708404/Advanced Vital Enzymes Pvt. Ltd., Unit No. 424, 4th Floor, Lodha Supremus ІІ, Road No. 22, Wagle Estate, Thane (W)-400604, Maharashtra Іndia, Ph. No. +91-22-49708404, фактична адреса потужностей виробництва: Едванст Вайтел Ензаймз Пвт. Лтд., Плот № 211, Фейз ІІ, Джи. Ай. Ди. Си., Вапі – 396 195, Гуджарат, Індія, ЕфЕсЕсЕйАй Ліц. № 10714025000161/Advanced Vital Enzymes Pvt. Ltd., Plot No.: 211, Phase II, G. I. D. C., Vapi – 396 195, Gujarat, Іndia, FSSAI Lic. No.: 10714025000161, для Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія/Delta Medical Promotions AG, CH-8001, Switzerland, Zurich, 26 Oetenbachgasse.  www.kuchikoo.eu.

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.:+38(044) 585-00-41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Близько 20-25% немовлят страждають від кишкових кольок ⃰. Кольки, як правило, характеризуються епізодами збудження та плачу. Дитина з кольками інтенсивно кричить, дригає ніжками та підтягує їх до живота. Усі немовлята плачуть, але ті, хто плаче більше трьох годин на день, три або чотири дні на тиждень, можуть страждати на кольки.
Кольки у малюка повністю змінюють життя родини, адже це ситуація, яка надзвичайно турбує батьків, коли дитина плаче годинами і її нічим неможливо заспокоїти.
⃰⃰  Згідно з даними Американської асоціації вагітності (http://americanpregnancy.org) та використання діагностичного критерію Вессела.

• Кольки виникають у дітей віком від 15 днів до 3-4 місяців;
• Як правило, дитина інтенсивно кричить протягом 2-3 годин і не може заспокоїтися;
• Дитина плаче майже завжди в один і той самий час доби, один або два рази на день, як правило, вдень або ввечері.
• Дитина підтягує ноги до тулуба та стискає кисті рук.
Зазвичай при цьому дитина також страждає на метеоризм та іноді на закрепи.

Основна причина виникнення кольок у немовлят – це дефіцит лактази.
Кольки значною мірою спричиняє «незрілість» кишечника. Стан погіршується через надходження повітря під час годування грудьми, споживання матір’ю певних продуктів харчування, при дискомфорті та стресі у дитини.

Лактоза – основний цукор у всіх молочних продуктах, який складається з двох молекул: глюкози та галактози. Для того щоб ці молекули були засвоєні у кишечнику, вони повинні бути попередньо розщеплені (гідролізовані) ферментом лактазою, що виробляється ворсинками тонкого кишечника.
Якщо цей фермент відсутній або його продукція недостатня, лактоза не гідролізується, що призводить до її непереносимості.
Непереносимість лактози є розповсюдженою проблемою. Як правило, вона тимчасова у дітей через недостатній синтез лактази протягом перших кількох місяців життя.
Недоношені та новонароджені діти з низькою вагою частіше схильні страждати на кольки цього типу, і це може тривати довше, допоки вони не зможуть переносити лактозу. Це значною мірою залежить від розвитку кишечника та кишкової мікрофлори.
Протягом розвитку дитини її організм починає виробляти достатню кількість лактази, щоб ефективніше перетравлювати споживану лактозу. Це зазвичай відбувається на 3-4 місяці життя.
Недостатній синтез лактази протягом перших тижнів життя призводить до неперетравлення лактози. При цьому лактоза під дією наявних у кишечнику бактерій ферментується, в результаті чого виробляються гази. Це призводить до метеоризму і здуття живота у немовля.
Ця надмірна ферментативна активність може зумовити порушення кишкових перистальтичних рухів, що спричиняє страждання дитини від спазмів. При цьому часто можна чути шум у животі немовляти.
Тиск, який утворюється надлишком нерозщепленої лактози, призводить до секреції води в просвіт кишечника, в результаті чого з’являється збільшення живота та діарея. У кишечнику зміни в осмотичному тиску призводять до втрати води, і якщо вони не компенсуються, це може призвести до зневоднення дитини.

Якщо мати вигодовує дитину груддю, вона має зменшити або навіть виключити із свого раціону продукти, які можуть спричинити або погіршити кольки у дитини, такі як: кольорова капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава, а також всі дуже приправлені страви.
Мати має правильно годувати груддю, в спокої і затишку.
Якщо кольки зумовлені недостатнім синтезом лактази, дискомфорт дитини закінчується або сильно зменшується після використання ферменту лактази в молоці.

Не є лікарським засобом

Шкода
mail