Schonen
Schonen
Цинковый крем под подгузник Кучику

Kuchikoo® Захисний крем з оксидом цинку під підгузок

Kuchikoo Протект захисний крем з оксидом цинку-профілактика проявів пелюшкового дерматиту

Цинк

оксид цинку
20%

без парабенов

без парабенів

гиппоаллергенный

гіпоалергенний

Миндальное Масло

Мигдальна Олія

Стимулює дихання, має протизапальні властивості Має антибактеріальну та противірусну дію Має відхаркувальный ефект
Цветы Ромашки

Квіти Ромашки

Ромашка має заспокійливу і протизапальну дію на шкіру, зменшує прояви алергічних реакцій

Листья Алое

Листя Алое

Сік алое сприяє інтенсивної гідратації шкіри, знімає роздратування і почервоніння

КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку завдяки своєму складу захищає шкіру малюка або дорослого від контакту з речовинами, що можуть подразнювати її. Компоненти крему живлять, зволожують, пом’якшують та заспокоюють шкіру. КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку застосовують для шкіри немовлят з метою запобігання проявам пелюшкового дерматиту.

Оксид цинку у складі крему утворює захисний шар, сприяє протидії ушкодженню та інфікуванню шкіри, яка контактує з сечею. Захисний бар’єр, що утворює крем на шкірі, перешкоджає її контакту з рідинами та дозволяє шкірі дихати. Оксид цинку має протизапальні властивості, підсушує шкіру, запобігає її запаленню та мацерації.
Крем має збалансований рН 5,2-6,2, що сприяє підтримці захисної функції шкіри.

Крем под подгузник с цинком

Інструкція із застосування захисного крему під підгузник Кучику

1 туба містить: вода очищена, оксид цинку 20%, парафінова олія, бджолиний віск, циклопентасилоксан, гліцерил лаурат, пропіленогліколь, поліоксиетилен цетил/стеариловий ефір, гліцерин, D-пантенол (провітамін В5), екстракт оливкової олії, олія мигдалева (Amygdalus Dulcis), етилгексилгліцерин, диметикон, децилолеат, цетеариловий спирт, поліакрилат натрію, аргінін, аспарагінова кислота, гліцин, аланін, серин, валін, ізолейцин, гістидин, креатин, токоферолу ацетат (вітамін Е), екстракт алое вера барбаденсіс (Aloe Barbadensis Extract), екстракт ромашки лікарської (Chamomilla Recutita Extract), лимонна кислота, ароматизатор.

КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку дерматологічно протестований, гіпоалергенний. Не містить барвників, парабенів, феноксиетанолу.
КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку завдяки своєму складу захищає шкіру малюка або дорослого від контакту з речовинами, що можуть подразнювати її. Компоненти крему живлять, зволожують, пом’якшують та заспокоюють шкіру. КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку застосовують для шкіри немовлят з метою запобігання проявам пелюшкового дерматиту.
Оксид цинку у складі крему утворює захисний шар, сприяє протидії ушкодженню та інфікуванню шкіри, яка контактує з сечею. Захисний бар’єр, що утворює крем на шкірі, перешкоджає її контакту з рідинами та дозволяє шкірі дихати. Оксид цинку має протизапальні властивості, підсушує шкіру, запобігає її запаленню та мацерації.
Крем має збалансований рН 5,2-6,2, що сприяє підтримці захисної функції шкіри.
Завдяки мигдальній олії, екстракту листя оливи, гліцерину та D-пантенолу у складі крем живить та зволожує шкіру.
Екстракт ромашки та алое вера у складі КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку пом’якшують та заспокоюють шкіру.

Медичний виріб призначений для захисту шкіри від проявів пелюшкового дерматиту, екземи, подразнення у разі нетримання сечі, калу та для запобігання мацерації шкіри, ушкоджень шкіри (невеликі термічні і сонячні опіки, порізи, подряпини). Сприяє зменшенню ризику утворення пролежнів.

ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ.
Застосовувати дітям від народження та дорослим.
Рекомендується для щоденного догляду за шкірою малюка та/або дорослого. Наносити тонким шаром на чисту суху шкіру під час кожної зміни пелюшок та в місцях, де це необхідно, при появі перших ознак гіперемії (почервоніння) шкіри, попрілості або незначного подразнення шкіри.

Не застосовуйте КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку у разі підвищеної чутливості до компонентів.
КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку призначений для зовнішнього застосування.
При потраплянні в очі, на слизові оболонки їх необхідно промити водою.
Не використовувати медичний виріб у разі пошкодження упаковки та після закінчення терміну придатності.
Якщо після застосування КУЧИКУ® Протект захисний крем з оксидом цинку протягом тижня немає покращення стану, слід звернутися до лікаря.

3 роки.

Упаковка: по 50 g (г) у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.

Зберігати у сухому прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Виробник:
Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, CH-8001, Швейцарія, на виробничій ділянці: Egemenlik Mahallesi, 6087 sokak No:1/21 Bornova 35070 Izmir, Turkey

Уповноважений представник в Україні:
Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, Україна, тел./факс +38 (044) 585 00 41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Оксид цинку – це протизапальний засіб, що має в’яжучу, підсушувальну, антисептичну та адсорбувальну дію. При нанесенні його на уражену шкіру зменшується запалення та подразнення, а також утворюється захист від впливу подразників.

Поєднання  бджолиного воску та гліцерину посилює пом’якшувальну та зволожувальну дію на шкіру.

Пантенол заспокоює шкіру та сприяє її відновленню.

Екстракт листя оливи має протизапальну дію, сприяє відновленню ліпідного обміну і  робить шкіру гладенькою.

Мигдалева олія багата на насичені жирні кислоти, незамінні жирні кислоти і вітаміни,  живить і захищає шкіру, відновлює захисний ліпідний шар.

Екстракт алое забезпечує зволоження шкіри.

Екстракт ромашки сприяє відновленню шкіри та покращенню її еластичності.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.