Schonen
Schonen

Kuchikoo – це лінійка продуктів SCHONEN для допомоги у розв’язанні нескладних дитячих проблем зі здоров’ям

З перших днів малюк починає пізнавати світ. Ми турбуємося про нього і робимо все можливе, щоб малюк зростав здоровим, щоб нічого не перешкоджало йому в цікавому щоденному пізнанні навколишнього світу.

Kuchikoo дарує

мамі насолоду безтурботного материнства

дитині допомагає одужати

сприяє доброму самопочуттю та невпинному гармонійному пізнанню світу

До лінійки Kuchikoo входять дієві та ефективні засоби, розроблені для дітей різного віку

від народження

від 3-х місяців

від 6-ти місяців

від 2-х років

від 3-х років

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ ПРИ НЕЖИТІ, ЗАСТУДІ ТА ТЕМПЕРАТУРІ
От насморка Kuchikoo

Знімає закладеність носа
Покращує дихання
Сприяє спокійному сну

Чинить охоложувальний ефект при:
температурі, застуді, грипі, головному/зубному болю, укусах комах, перегріванні на сонці

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ПРИ ВІТРЯНІЙ ВІСПІ

Зменшує відчуття свербежу
Запобігає розчісуванню уражених ділянок шкіри
Перешкоджає виникненню ран та рубців
Забезпечує охолоджувальний ефект
Сприяє заспокоєнню шкіри

Средство от ветрянки
СИРОП ВІД ГЛИСТІВ АНТИГЕЛЬМІНТНА ДІЯ ЗА РАХУНОК 5 ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН У СКЛАДІ
Сироп от глистов для детей

Чинить антигельмінтну (протипаразитарну) дію при різних глистових інвазіях, має імуностимулювальну, противірусну, антиоксидантну дію
Покращує апетит, регулює обмін речовин, має заспокійливу дію

ДЛЯ ЗРУЧНОГО ТА ШВИДКОГО ВИДАЛЕННЯ ВОШЕЙ ТА ГНИД
Средство от вшей для детей

Діє через 30 хвилин після нанесення
Містить олію ромашки, що робить волосся м’яким та зволоженим

ПОСЛАБЛЮВАЛЬНА МІКРОКЛІЗМА ДЛЯ ШВИДКОГО ТА М'ЯКОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАКРЕПАХ

Гліцерин у складі дає послаблювальний ефект
Ромашка та мальва сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника

Микроклизма слабительная Kuchikoo
ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК, ГЕЛЬ ДЛЯ ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ, КРАПЛІ ЛАКТАЗИ ВІД КОЛЬОК
Кучику для ухода за новорожденным

Запобігає проявам пелюшкового дерматиту, пом’якшує, заспокоює та зволожує шкіру

Полегшує процес прорізування зубів, заспокоює подразнені ясна, містить натуральні компоненти

Джерело ферменту лактази, полегшує розщеплення та перетравлення лактози, сприяє зменшенню болю в животі, усуненню кольок

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ ПРИ НЕЖИТІ, ЗАСТУДІ ТА ТЕМПЕРАТУРІ

Чинить охоложувальний ефект при:
температурі, застуді, грипі, головному/зубному болю, укусах комах, перегріванні на сонці

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ПРИ ВІТРЯНІЙ ВІСПІ

Зменшує відчуття свербежу, запобігає розчісуванню уражених ділянок шкіри, перешкоджає виникненню ран та рубців, забезпечує охолоджувальний ефект, сприяє заспокоєнню шкіри

СИРОП ВІД ГЛИСТІВ АНТИГЕЛЬМІНТНА ДІЯ ЗА РАХУНОК 5 ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН У СКЛАДІ

Чинить антигельмінтну (протипаразитарну) дію при різних глистових інвазіях, має імуностимулювальну, противірусну, антиоксидантну дію, покращує апетит, регулює обмін речовин, має заспокійливу дію

ДЛЯ ЗРУЧНОГО ТА ШВИДКОГО ВИДАЛЕННЯ ВОШЕЙ ТА ГНИД

Діє через 30 хвилин після нанесення, містить олію ромашки, що робить волосся м’яким та зволоженим

ПОСЛАБЛЮВАЛЬНА МІКРОКЛІЗМА ДЛЯ ШВИДКОГО ТА М'ЯКОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАКРЕПАХ

Гліцерин у складі дає послаблювальний ефект, ромашка та мальва сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК

Запобігає проявам пелюшкового дерматиту, пом’якшує, заспокоює та зволожує шкіру

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: ГЕЛЬ ДЛЯ ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ

Полегшує процес прорізування зубів, заспокоює подразнені ясна, містить натуральні компоненти

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРАПЛІ ЛАКТАЗИ ВІД КОЛЬОК

Джерело ферменту лактази, полегшує розщеплення та перетравлення лактози, сприяє зменшенню болю в животі, усуненню кольок

Нежить

Температура

Вітрянка

Закреп

Гельмінти

Кольки

Почервоніння
під підгузком

Педикульоз

Перші зубчики

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Найкращий спосіб використання ефірних олій при нежитю і закладеності носа – це інгаляції. Для цього потрібно підібрати ефірні олії, виміряти дозування, встановити аромалампу і час від часу перевіряти насиченість випарів олій.
Але тепер є і ПРОСТІШИЙ СПОСІБ.
АРОМАТИЧНИЙ ПЛАСТИР Kuchikoo дає просту і зручну можливість “інгаляції” ефірними оліями евкаліпта, м’яти і лаванди, забезпечує точне дозування та рівномірну дію до 8 годин.
Важливо, що ароматичний пластир кріпиться на одяг у зоні грудної клітки та не контактує зі шкірою.

Аромапластир Кучику – нестандартний спосіб, що допомагає вирішувати проблему нежитю та закладеності носа. Його дія ґрунтується на ефекті інгаляції натуральними ефірними оліями. Це сприяє полегшенню дихання через ніс та зменшенню симптомів застуди

Висока температура – це захисна реакція організму, тому не рекомендується збивати підвищену температуру 38-38,5 °С. Але не завжди навіть невелике підвищення температури переноситься легко. Можливі головний біль, відчуття тяжкості і жару, загальний дискомфорт. Холод вважається традиційним і відносно безпечним засобом, здатним принести швидке полегшення. Це так само важливо і у разі перегріву у спеку.
Завдяки ментолу Охолоджуючий пластир Kuchikoo® сприяє забезпеченню охолоджувального ефекту, який починається відразу ж, як ви прикріпили пластир, і триває до 8 годин.

Усім відомі давні перевірені способи робити охолоджувальні компреси для полегшення стану при перегріві на сонці, головному болю або після укусів комарів, коли зона укусу дуже свербить. Для цього необхідно підготувати розчин, замінювати його при нагріванні кожні 10 хвилин, притримувати компрес, щоб не впав та не намочив усе навколо. Але з охолоджувальними пластирами Kuchikoo® все стає набагато зручніше та простіше!

Пластирі Kuchikoo® дуже прості у використанні. Не мають системної лікарської дії на весь організм. Їхня дія – місцева, починається вона миттєво і триває до 8 годин. Необхідно тільки відкрити та наклеїти пластир. Охолоджувальний пластир дуже ніжний до шкіри дитини, легко відклеюється, не залишає слідів.

При контакті зі шкірою дає миттєве відчуття прохолоди, має підбадьорливу та тонізуючу дію.

Основний прояв вітрянки – червоні пухирі, висипка по всьому тілу, яка свербить і болить вдень і вночі. Розчісування висипів може призводити до їх інфікування, розвитку ускладнень та утворення рубців на все життя.

Кучику Гель Вітряна віспа зменшує свербіж та заспокоює шкіру при висипці вітрянки. Гель Кучику містить рослинні компоненти і призначений саме для зменшення свербежу при висипці вітрянки. Що дуже важливо, гель сприяє природному загоєнню.

Виявити паразитів нині нескладно. Це роблять за аналізом крові на антитіла до більшості відомих глистів. Після цього постає запитання – а яким має бути лікування? Засоби від глистів у дітей мають не тільки знищувати поширені види гельмінтів, а й зменшувати рівень інтоксикації, покращувати апетит та імунітет. Можна застосувати синтетичний препарат від глистів, але є ризик, що він виявиться «отруйним» не тільки для паразитів, а й для малюка (зумовить розвиток побічних ефектів). З огляду на це більшості батьків до вподоби засоби на рослинній основі, що діють делікатніше і водночас допомагають у знищенні різних видів глистів.

Закреп – це проблема, що часто зустрічається у дітей, її потрібно якнайшвидше позбутися. Клізма завжди вважалася перевіреним та надійним засобом, складнощі могли становити лише дозування та введення досить великого обсягу рідини. Але з появою мікроклізм ситуація значно спростилася.

Мікроклізма Кучику Закреп повністю готова до застосування. Маленький м’який флакончик з нетравматичним кінчиком-аплікатором містить лише 3 г гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся доза вводиться за одне стискання флакончика. Мікроклізма діє м’яко та швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Добрим помічником може бути знеболювальний гель, тим більше, якщо його дія ґрунтується на рослинних компонентах.

Гель Кучику Перші зуби дуже простий у використанні. Горошинку гелю слід втирати в ясна малюка в місці прорізування зуба протягом декількох хвилин.

Гель Кучику Перші Зуби допомагає зменшити біль та заспокоїти подразнені ясна при прорізуванні зубів у малюків від 3-х місяців.

Якщо мати вигодовує дитину груддю, вона має зменшити або навіть виключити із свого раціону продукти, які можуть спричинити або погіршити кольки у дитини, такі як: кольорова капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава, а також всі дуже приправлені страви.
Мати має правильно годувати груддю, в спокої і затишку.
Якщо кольки зумовлені недостатнім синтезом лактази, дискомфорт дитини закінчується або сильно зменшується після використання ферменту лактази в молоці.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.