Schonen
Schonen

Kuchikoo – це лінійка продуктів SCHONEN для допомоги у розв’язанні нескладних дитячих проблем зі здоров’ям

З перших днів малюк починає пізнавати світ. Ми турбуємося про нього і робимо все можливе, щоб малюк зростав здоровим, щоб нічого не перешкоджало йому в цікавому щоденному пізнанні навколишнього світу.

Kuchikoo дарує

мамі насолоду безтурботного материнства

дитині допомагає менше хворіти

сприяє доброму самопочуттю та невпинному гармонійному пізнанню світу

До лінійки Kuchikoo входять дієві та ефективні засоби, розроблені для дітей різного віку

від народження

від 3-х місяців

від 6-ти місяців

від 2-х років

від 3-х років

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ ПРИ НЕЖИТІ, ЗАСТУДІ ТА ТЕМПЕРАТУРІ
От насморка Kuchikoo

Знімає закладеність носа
Покращує дихання
Сприяє спокійному сну

Чинить охоложувальний ефект при:
температурі, застуді, грипі, головному/зубному болю, укусах комах, перегріванні на сонці

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ПРИ ВІТРЯНІЙ ВІСПІ

Зменшує відчуття свербежу
Запобігає розчісуванню уражених ділянок шкіри
Перешкоджає виникненню ран та рубців
Забезпечує охолоджувальний ефект
Сприяє заспокоєнню шкіри

Средство от ветрянки
СИРОП ВІД ГЛИСТІВ АНТИГЕЛЬМІНТНА ДІЯ ЗА РАХУНОК 5 ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН У СКЛАДІ
Сироп от глистов для детей

Чинить антигельмінтну (протипаразитарну) дію при різних глистових інвазіях, має імуностимулювальну, противірусну, антиоксидантну дію
Покращує апетит, регулює обмін речовин, має заспокійливу дію

ДЛЯ ЗРУЧНОГО ТА ШВИДКОГО ВИДАЛЕННЯ ВОШЕЙ ТА ГНИД
Средство от вшей для детей

Діє через 30 хвилин після нанесення
Містить олію ромашки, що робить волосся м’яким та зволоженим

ПОСЛАБЛЮВАЛЬНА МІКРОКЛІЗМА ДЛЯ ШВИДКОГО ТА М'ЯКОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАКРЕПАХ

Гліцерин у складі дає послаблювальний ефект
Ромашка та мальва сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника

Микроклизма слабительная Kuchikoo
ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК, ГЕЛЬ ДЛЯ ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ, КРАПЛІ ЛАКТАЗИ ВІД КОЛЬОК
Кучику для ухода за новорожденным

Запобігає проявам пелюшкового дерматиту, пом’якшує, заспокоює та зволожує шкіру

Полегшує процес прорізування зубів, заспокоює подразнені ясна, містить натуральні компоненти

Джерело ферменту лактази, полегшує розщеплення та перетравлення лактози, сприяє зменшенню болю в животі, усуненню кольок

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ ПРИ НЕЖИТІ, ЗАСТУДІ ТА ТЕМПЕРАТУРІ

Чинить охоложувальний ефект при:
температурі, застуді, грипі, головному/зубному болю, укусах комах, перегріванні на сонці

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ПРИ ВІТРЯНІЙ ВІСПІ

Зменшує відчуття свербежу, запобігає розчісуванню уражених ділянок шкіри, перешкоджає виникненню ран та рубців, забезпечує охолоджувальний ефект, сприяє заспокоєнню шкіри

СИРОП ВІД ГЛИСТІВ АНТИГЕЛЬМІНТНА ДІЯ ЗА РАХУНОК 5 ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН У СКЛАДІ

Чинить антигельмінтну (протипаразитарну) дію при різних глистових інвазіях, має імуностимулювальну, противірусну, антиоксидантну дію, покращує апетит, регулює обмін речовин, має заспокійливу дію

ДЛЯ ЗРУЧНОГО ТА ШВИДКОГО ВИДАЛЕННЯ ВОШЕЙ ТА ГНИД

Діє через 30 хвилин після нанесення, містить олію ромашки, що робить волосся м’яким та зволоженим

ПОСЛАБЛЮВАЛЬНА МІКРОКЛІЗМА ДЛЯ ШВИДКОГО ТА М'ЯКОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАКРЕПАХ

Гліцерин у складі дає послаблювальний ефект, ромашка та мальва сприяють полегшенню при подразненні та запаленні слизової оболонки кишечника

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК

Запобігає проявам пелюшкового дерматиту, пом’якшує, заспокоює та зволожує шкіру

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: ГЕЛЬ ДЛЯ ПРОРІЗУВАННЯ ЗУБІВ

Полегшує процес прорізування зубів, заспокоює подразнені ясна, містить натуральні компоненти

ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА НОВОНАРОДЖЕНИМИ: КРАПЛІ ЛАКТАЗИ ВІД КОЛЬОК

Джерело ферменту лактази, полегшує розщеплення та перетравлення лактози, сприяє зменшенню болю в животі, усуненню кольок

Нежить

Температура

Вітрянка

Закреп

Гельмінти

Кольки

Почервоніння
під підгузком

Педикульоз

Перші зубчики

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Найкращий спосіб використання ефірних олій при нежитю і закладеності носа – це інгаляції. Для цього потрібно підібрати ефірні олії, виміряти дозування, встановити аромалампу і час від часу перевіряти насиченість випарів олій.
Але тепер є і ПРОСТІШИЙ СПОСІБ.
АРОМАТИЧНИЙ ПЛАСТИР Kuchikoo дає просту і зручну можливість “інгаляції” ефірними оліями евкаліпта, м’яти і лаванди, забезпечує точне дозування та рівномірну дію до 8 годин.
Важливо, що ароматичний пластир кріпиться на одяг у зоні грудної клітки та не контактує зі шкірою.

Аромапластир Кучику – нестандартний спосіб, що допомагає вирішувати проблему нежитю та закладеності носа. Його дія ґрунтується на ефекті інгаляції натуральними ефірними оліями. Це сприяє полегшенню дихання через ніс та зменшенню симптомів застуди

Висока температура – це захисна реакція організму, тому не рекомендується збивати підвищену температуру 38-38,5 °С. Але не завжди навіть невелике підвищення температури переноситься легко. Можливі головний біль, відчуття тяжкості і жару, загальний дискомфорт. Холод вважається традиційним і відносно безпечним засобом, здатним принести швидке полегшення. Це так само важливо і у разі перегріву у спеку.
Завдяки ментолу Охолоджуючий пластир Kuchikoo® сприяє забезпеченню охолоджувального ефекту, який починається відразу ж, як ви прикріпили пластир, і триває до 8 годин.

Усім відомі давні перевірені способи робити охолоджувальні компреси для полегшення стану при перегріві на сонці, головному болю або після укусів комарів, коли зона укусу дуже свербить. Для цього необхідно підготувати розчин, замінювати його при нагріванні кожні 10 хвилин, притримувати компрес, щоб не впав та не намочив усе навколо. Але з охолоджувальними пластирами Kuchikoo® все стає набагато зручніше та простіше!

Пластирі Kuchikoo® дуже прості у використанні. Не мають системної лікарської дії на весь організм. Їхня дія – місцева, починається вона миттєво і триває до 8 годин. Необхідно тільки відкрити та наклеїти пластир. Охолоджувальний пластир дуже ніжний до шкіри дитини, легко відклеюється, не залишає слідів.

При контакті зі шкірою дає миттєве відчуття прохолоди, має підбадьорливу та тонізуючу дію.

Основний прояв вітрянки – червоні пухирі, висипка по всьому тілу, яка свербить і болить вдень і вночі. Розчісування висипів може призводити до їх інфікування, розвитку ускладнень та утворення рубців на все життя.

Кучику Гель Вітряна віспа зменшує свербіж та заспокоює шкіру при висипці вітрянки. Гель Кучику містить рослинні компоненти і призначений саме для зменшення свербежу при висипці вітрянки. Що дуже важливо, гель сприяє природному загоєнню.

Виявити паразитів нині нескладно. Це роблять за аналізом крові на антитіла до більшості відомих глистів. Після цього постає запитання – а яким має бути лікування? Засоби від глистів у дітей мають не тільки знищувати поширені види гельмінтів, а й зменшувати рівень інтоксикації, покращувати апетит та імунітет. Можна застосувати синтетичний препарат від глистів, але є ризик, що він виявиться «отруйним» не тільки для паразитів, а й для малюка (зумовить розвиток побічних ефектів). З огляду на це більшості батьків до вподоби засоби на рослинній основі, що діють делікатніше і водночас допомагають у знищенні різних видів глистів.

Закреп – це проблема, що часто зустрічається у дітей, її потрібно якнайшвидше позбутися. Клізма завжди вважалася перевіреним та надійним засобом, складнощі могли становити лише дозування та введення досить великого обсягу рідини. Але з появою мікроклізм ситуація значно спростилася.

Мікроклізма Кучику Закреп повністю готова до застосування. Маленький м’який флакончик з нетравматичним кінчиком-аплікатором містить лише 3 г гелю (9 грамів для дорослих). Дозувати мікроклізму не потрібно – вся доза вводиться за одне стискання флакончика. Мікроклізма діє м’яко та швидко: ефект спостерігається зазвичай протягом 5-20 хвилин.

Добрим помічником може бути знеболювальний гель, тим більше, якщо його дія ґрунтується на рослинних компонентах.

Гель Кучику Перші зуби дуже простий у використанні. Горошинку гелю слід втирати в ясна малюка в місці прорізування зуба протягом декількох хвилин.

Гель Кучику Перші Зуби допомагає зменшити біль та заспокоїти подразнені ясна при прорізуванні зубів у малюків від 3-х місяців.

Якщо мати вигодовує дитину груддю, вона має зменшити або навіть виключити із свого раціону продукти, які можуть спричинити або погіршити кольки у дитини, такі як: кольорова капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава, а також всі дуже приправлені страви.
Мати має правильно годувати груддю, в спокої і затишку.
Якщо кольки зумовлені недостатнім синтезом лактази, дискомфорт дитини закінчується або сильно зменшується після використання ферменту лактази в молоці.

Шкода
mail