Schonen
Schonen
Kuchikoo пластырь от насморка

Kuchikoo® Ароматичний пластир №5 (5х5 см)

зручний засіб проти нежитю, закладеності носа у дітей та Дорослих

для детей возрастом от 6-ти месяцев

від двох років

Кучику действует до 8 часов

діє до 8 годин

свободное дыхание

вільне дихання

Ароматичний пластир Kuchikoo містить натуральні ефірні масла

Эфирное масло эвкалипта

Ефірна олія евкаліпту

Стимулює дихання, має
протизапальні властивості,
антибактеріальну та противірусну дію та
відхаркувальний ефект

Эфирное масло лаванды

Ефірна олія лаванди

Має дезінфікувальні, бактерицидні і противірусні властивості, чинить заспокійливу і легку седативну дію

Эфирное масло мяты

Ефірна олія м’яти перцевої

Відома своєю здатністю вбивати віруси і мікроби, сприяє вільному диханню через ніс, може швидко знімати головний біль і відновлювати сили

Найкращий спосіб використання ефірних олій при нежитю і закладеності носа – це інгаляції. Для цього потрібно підібрати ефірні олії, відміряти дозування, встановити аромалампу і час від часу перевіряти насиченість випарів олій.

Але тепер є і простіший спосіб.

Аромапластир Kuchikoo надає просту і зручну можливість “інгаляції” ефірними оліями евкаліпта, м’яти і лаванди, забезпечує точне дозування та рівномірну дію до 8 годин.

Аромапластир кріпиться на одяг і не контактує зі шкірою.

Средство от насморка

Інструкція із застосування ароматичного пластиру Кучику

КУЧИКУ® Ароматичний пластир містить бальзамічні олії евкаліпта, м’яти та лаванди, які нанесені на самоклейку тришарову адгезивну основу матриксного типу.

Механізм дії КУЧИКУ Ароматичний пластир зумовлений випаровуванням олій евкаліпта, м’яти та лаванди, які сприяють поліпшенню дихання та зменшенню дискомфорту при закладеності носа, особливо в нічний час. Інгредієнти, що входять до складу пластиру, контактують з капілярами носової порожнини та пригнічують прояви нежитю. Отже, КУЧИКУ Ароматичний пластир допомагає при закладеності носа.

Поліпшення дихання та зменшення дискомфорту при закладеності носа

Застосовувати дітям від 2-х років та дорослим. Відкрити саше. Зняти захисну плівку з пластиру та наклеїти його на одяг у ділянці грудної клітки. Бальзамічна дія пластиру триває протягом 6-8 годин, тому рекомендується застосовувати пластир перед сном, щоб ефект зберігався протягом ночі

КУЧИКУ® Ароматичний пластир наклеюється безпосередньо на одяг і може бути використаний дорослими та дітьми старше 2-х років

Не приклеювати на шкіру. Не застосовувати дітям до 2-х років та вагітним жінкам. Не застосовувати при відомій алергії до компонентів медичного виробу

Тільки для зовнішнього застосування. Засіб не призначений для застосування внутрішньо. Уникати контакту з очима, слизовими оболонками. Пластир для одноразового застосування. Не використовуйте повторно. Негайно припиніть застосування при виникненні побічних ефектів, зокрема висипки, свербежу, почервоніння.

При підвищеній чутливості до компонентів можливе виникнення алергічної реакції, зокрема висипки, свербежу, почервоніння.

Упаковка: 1 пластир розміром 5х5 см у саше; 5 саше в картонній коробці разом з інструкцією із застосування.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у захищеному від сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання: 2 роки.

Виробник: Вушин Лаботтач Ко., Лтд., (Сонгдо БРЦ Смарт Веллей В-915, 1012-1015, 1019) 30 Сонгдомірае-ро Еонсу-ю., Г. Інчхон, 406-840, Корея для Дельта Медикел Промоушнз АГ, Швейцарія/Wooshin Labottach Co., Ltd., (Songdo BRC Smart Valley B-915, 1012-1015, 1019) 30 Songdomirae-ro Yeonsu-gu, Incheon City, 406-840, Korea for Delta Medical Promotions AG, Switzerland.
Уповноважений представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ» 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, Україна Тел: (044) 585 00 41 kuchikoo.eu

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Найкращий спосіб використання ефірних олій при нежитю і закладеності носа – це інгаляції. Для цього потрібно підібрати ефірні олії, виміряти дозування, встановити аромалампу і час від часу перевіряти насиченість випарів олій.
Але тепер є і ПРОСТІШИЙ СПОСІБ.
АРОМАТИЧНИЙ ПЛАСТИР Kuchikoo дає просту і зручну можливість “інгаляції” ефірними оліями евкаліпта, м’яти і лаванди, забезпечує точне дозування та рівномірну дію до 8 годин.
Важливо, що ароматичний пластир кріпиться на одяг у зоні грудної клітки та не контактує зі шкірою.

Коли у дитини закладений ніс, вона змушена дихати ротом. Через це страждають горло і бронхи, бо повітря, що вдихається, не зволожується, не зігрівається і не фільтрується від пилу і мікробів. Крім того, порушуються сон та апетит.

Застосування судинозвужувальних крапель у дітей обмежене і можливе лише як крайній захід, коли ніщо інше не допомагає. Промити ніс і висякати – теж проблема!

Аромапластир Кучику – нестандартний спосіб, що допомагає вирішувати проблему нежитю та закладеності носа. Його дія ґрунтується на ефекті інгаляції натуральними ефірними оліями. Це сприяє полегшенню дихання через ніс та зменшенню симптомів застуди

Шкода
mail