Schonen
Schonen
Кучику сироп от глистов

Kuchikoo® Сироп від глистів

Застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей від 3 років при глистових інвазіях (ентеробіоз, аскаридоз) та ураженнях найпростішими (лямбліоз, амебіаз), зокрема з проявами диспепсії, метеоризму, холециститу, синдрому подразненого кишечника, хронічного коліту, поганого апетиту.

Kuchikoo® сироп від глистів – це комплексна дія натуральних складників, спрямована на знищення поширених видів паразитів.
Сучасна медицина взяла на озброєння давні методи травників, тому, наприклад, Кучику від глистів містить екстракти насіння гарбуза, волоського горіха, часнику, чебрецю і полину. Комплексна дія цих натуральних складників сприяє знищенню поширених видів паразитів (гострики, аскариди, лямблії), виведенню їх з організму разом з їхніми токсинами. Також ці рослини, які століттями давали дітям від гельмінтів, допомагають відновити слизову оболонку і перистальтику кишечника, покращують апетит і зміцнюють імунітет. Отже, Кучику від глистів може замінити собою кілька засобів, які часто застосовують при глистовій інвазії. А ще він сприяє профілактиці зараження паразитами і знижує ризик повторного зараження, тому його бажано пропити всім, хто контактував з дитиною, а їй – повторити курс застосування за кілька тижнів. Засіб можна давати малюкам від 3-х років, і він їм сподобається, бо це сироп від глистів зі смаком ожини!

Сироп от глистов

Інструкція із застосування сиропу від глистів Кучику

Склад 5 мл (мл) сиропу містять: активні інгредієнти: екстракт насіння гарбуза (Cucurbita pepo) – 200 mg (мг), екстракт листя волоського горіха (Juglans regia) – 10 mg (мг), екстракт часнику (Allium sativum) – 500 μg (мкг), екстракт листя чебрецю (Thymus vulgaris) – 250 μg (мкг), екстракт листя полину (Artemisia absinthium) – 15 μg (мкг). Допоміжні речовини: вода, емульгатор гліцерин, розчинник етанол, ароматизатор «Ожина», консервант натрію бензоат, підсолоджувач натрію сахарин, регулятор кислотності моногідрат лимонної кислоти. Без ГМО.

Харчова (поживна) цінність: 5 мл (мл) сиропу – білки: 0,0307 г (г); жири: 0,0074 г (г); вуглеводи: 1,13 g (г); 100 мл (мл) сиропу – білки: 0,62 г (г); жири: 0,148 г (г); вуглеводи: 22,53 г (г).

Енергетична цінність (калорійність) 5 ml (мл) сиропу – 19,66 kJ (кДж)/4,7 kcal (ккал) 100 ml (мл) сиропу – 392,88 kJ (кДж)/93,9 kcal (ккал).

Застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей від 3 років при глистових інвазіях (ентеробіоз, аскаридоз) та ураженнях найпростішими (лямбліоз, амебіаз), зокрема з проявами диспепсії, метеоризму, холециститу, синдрому подразненого кишечника, хронічного коліту, поганого апетиту. Екстракт чебрецю має протиглистові, антисептичні, заспокійливі, імуностимулювальні властивості та покращує апетит.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Рекомендується вживати дітям від 3 років до 5 років по 5 ml (мл) двічі на день, дітям від 5 років до 12 років – по 5 ml (мл) тричі на день, дітям старше 12 років та дорослим – по 10 ml ( мл) двічі на день. Сироп рекомендується вживати за 15 хвилин до їди. Курс споживання 15-20 днів, якщо лікар не призначив інакше. Курс може бути повторений із інтервалом 20-30 днів після попереднього. Необхідність повторних курсів слід погоджувати із лікарем. Не перевищувати рекомендованої кількості для щоденного споживання.

Застосування у період вагітності або годування груддю: не застосовувати під час вагітності та у період годування груддю.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендується попередня консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка КУЧИКУ® від глистів (сироп)/KUCHIKOO® anti-helmints (syrup).

Форма випуску: сироп 150 ml (мл) у флаконі із мірним ковпачком, упакований у картонну коробку.

Об’єм: 150 мл (мл) ±5%.

Термін придатності до споживання: 3 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25° С у сухому, недоступному для дітей місці.

Виробник Vefa Ilac San. Ve Tic. Ltd. Sti., Туреччина, Мермерсілер Сан. Сітеси 2. Кадде, 3, Стамбул – 34524, для Delta Medical Promotions AG, Швейцарія, Отенбахгассе 26, Цюріх – 8001. www.kuchikoo.eu

Delta Medical Promotions AG

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132,

м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41

Залишились питання? Дозвольте допомогти

За статистикою переважна більшість дітей віком 2–4 років хоча б раз у житті страждають на ентеробіоз чи аскаридоз. А від малюків часто-густо заражаються старші діти і дорослі…
Симптоми цих хвороб – зниження (рідше підвищення) апетиту, інколи нудота і блювання, розлади травлення, біль у животі, а також загальне нездужання, порушення сну. Ознакою ентеробіозу є нічний свербіж у періанальній ділянці, де гострики відкладають яйця.
Крім того, при ураженні гельмінтами діти худнуть, стають блідими та апатичними, із «синцями» під очима, швидко стомлюються. Можливі пронос і/або закреп, біль у животі й висипання на шкірі, атопічний дерматит, нежить, кашель і напади ядухи, що майже не піддаються лікуванню. Річ у тім, що продукти життєдіяльності гельмінтів дуже токсичні та спричиняють алергічні реакції. Мало того, коли організм дитини ослаблений гельмінтами, підвищується ризик розвитку на шкірі та слизових оболонках бактеріальних або грибкових інфекцій.

Виявити паразитів нині нескладно. Це роблять за аналізом крові на антитіла до більшості відомих глистів. Після цього постає запитання – а яким має бути лікування? Засоби від глистів у дітей мають не тільки знищувати поширені види гельмінтів, а й зменшувати рівень інтоксикації, покращувати апетит та імунітет. Можна застосувати синтетичний препарат від глистів, але є ризик, що він виявиться «отруйним» не тільки для паразитів, а й для малюка (зумовить розвиток побічних ефектів). З огляду на це більшості батьків до вподоби засоби на рослинній основі, що діють делікатніше і водночас допомагають у знищенні різних видів глистів.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.