Schonen
Schonen
Средство от вшей для детей

Kuchikoo® Проти вошей та гнид спрей

Медичний виріб КУЧИКУ® Проти вошей та гнид швидко знищує воші та гниди на волоссі голови. Завдяки вмісту високої концентрації диметикону (92%) розчин покриває вошей та гнид і призводить до їх загибелі за короткий час. Завдяки олії ромашки у складі спрей дбає про волосся, залишаючи його м'яким та зволоженим після використання, полегшує вичісування.

Кучику действует до 8 часов

діє через 30 хвилин

без парабенов

не містить пестицидів

гиппоаллергенный

легко наносити та змивати

1. Розпиліть достатню кількість спрею на сухе (це важливо!) волосся.
2. Розподіліть розчин таким чином, щоб покрити волосся по всій його довжині від коренів до кінчиків, а також шкіру волосистої частини голови та задньої поверхні шиї.
3. Залиште волосся для висихання. Не використовуйте фен!
4. Розчин має знаходитись на волоссі щонайменше 30 хвилин. Для кращого ефекту залиште розчин на волоссі на 8 годин, вночі або вдень.
5. Вимийте волосся звичайним шампунем та добре промийте.
6. Розчешіть волосся густим гребнем для видалення мертвих гнид.
7. Повторіть нанесення через 7 днів.
8. Для уникнення повторного зараження виперіть при високій температурі усі речі (постільну білизну, рушники, одяг, головні убори, іграшки), що контактували з головою, та вимийте у гарячій воді розчіски та всі аксесуари для волосся. Зробіть також вологе прибирання, ретельно обробіть пилососом всі килими, м’які меблі, оббивку в машині тощо, після чого викиньте мішок від пилососа.

Препарат от вшей для детей

Інструкція із застосування засобу від вошей Кучику

Диметикон 92%; допоміжні речовини: циклометикон, тригліцериди середнього ланцюга, олія ромашки, ароматизатор.

Медичний виріб призначений для знищення головних вошей та гнид (педикульозу) у дорослих та дітей від 2 років і старше. Не використовуйте спрей для профілактики педикульозу.

Не застосовуйте Кучику® Проти вошей та гнид у разі підвищеної чутливості до компонентів.
Не використовуйте медичний виріб під час вагітності та лактації.
Кучику® Проти вошей та гнид спрей призначений для зовнішнього застосування та використання на неушкодженій шкірі. У випадку подразнення або запалення на шкірі (наприклад, через подряпини в результаті свербежу) необхідно звернутися до лікаря перед початком використання.
Не ковтати. При випадковому ковтанні засобу необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря та показати упаковку засобу.
Уникати потрапляння в очі та на слизові оболонки. При потраплянні в очі, на слизові оболонки їх необхідно промити великою кількістю води.
Під час використання засобу уникайте перебування біля відкритого вогню, інших джерел займання. Не сушіть волосся феном.
При застосуванні медичного виробу може спостерігатися лущення шкіри голови, свербіж та невелике подразнення очей. При виникненні шкірного висипу або інших ознак алергії необхідно припинити застосування засобу та звернутися до лікаря.

Упаковка
Спрей 120 ml (мл) ± 5,0% у флаконі з розпилювачем у картонній коробці разом з інструкцією для застосування.

Умови зберігання
Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Оберігати від сонячного світла. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Строк придатності: 3 роки

Виробник
Tree of life Pharma Ltd., 1 Bat-Sheva Street, P.O.B. 799, Lod 7110604, Israel/Трі оф лайф Фарма Лтд., 1 Бат-Шева Стріт, П. C. 799, Лод 7110604, Ізраїль. www.kuchikoo.eu.
Уповноважений представник в Україні
Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, Україна. Тел.: (044) 585-00-41.

Залишились питання? Дозвольте допомогти

Оксид цинку – це протизапальний засіб, що має в’яжучу, підсушувальну, антисептичну та адсорбувальну дію. При нанесенні його на уражену шкіру зменшується запалення та подразнення, а також утворюється захист від впливу подразників.

Поєднання  бджолиного воску та гліцерину посилює пом’якшувальну та зволожувальну дію на шкіру.

Пантенол заспокоює шкіру та сприяє її відновленню.

Екстракт листя оливи має протизапальну дію, сприяє відновленню ліпідного обміну і  робить шкіру гладенькою.

Мигдалева олія багата на насичені жирні кислоти, незамінні жирні кислоти і вітаміни,  живить і захищає шкіру, відновлює захисний ліпідний шар.

Екстракт алое забезпечує зволоження шкіри.

Екстракт ромашки сприяє відновленню шкіри та покращенню її еластичності.

Шкода

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.